P r o f i l

Jmenuji se Adam Erben a své profesi se věnuji již deset let. Z času, který jsem věnoval masážím, patřila velká část i Českému červenému kříži v Hradci Králové. Zde jsem jako masér působil velmi intenzivně a nasbíral mnoho zkušeností. V následujících letech jsem masíroval v Holicích v Saunovém ráji.

 

Na tuto profesi mě (nevědomky) navedli mí rodiče, kteří se věnovali lidovému léčitelství. Jako dítě mě bavilo je masírovat a sledovat tu značnou úlevu, různé změny v jejich očích, které se dostavily vždy krátce po masáži. Tato radost z mé profese mi zůstala. Neustále mě baví lidem kolem sebe pomáhat od bolestí, byť jde o pouhou relaxační masáž, která uleví nejen tělu, ale i mysli.

 

V dnešní uspěchané době si velmi zřídka najdeme čas sami na sebe.  Jsem tedy rád, že mohu být tím prostředníkem, který Vás na ten zlomek vteřiny, jenž uběhne jako voda, může zastavit a dopřát Vám chvíli klidu, relaxace. Dodám tělu tolik potřebný odpočinek. Přeci jen -  baterky máme jen jedny, proto je potřeba je občas dobít a starat se nejen o naši tělesnou, ale i duševní schránku, abychom mohli nadále fungovat. Nemluvě o tom, že spousta problémů a jejich spouštěčů jsou psychosomatického původu, a tak je i relaxační masáž lékem, která léčí naši psychiku. Osobně jsem si prošel problémy se zády a vím, jak bolesti zad a následně celého těla mohou ovlivnit a omezit naše každodenní aktivity - ať už v práci nebo v osobním životě.

 

Proto přijďte na masáž, kde Vás uvítají mé dlaně, které mluví za mě. Pokud mi necháte volné pole působnosti, zažijete masáž kterou jste možná ještě nezažili.

 

Těší se na Vás masér Adam Erben.